Zatrudnimy Inspektora BHP/Szkoleniowca BHP

Inspektor BHP/Szkoleniowiec BHP

miejsce pracy: Kraków.

 outsorcing BHPOpis stanowiska:

Poszukujemy osoby do współpracy przy prowadzeniu szkoleń wstępnych, okresowych w zakresie BHP na terenie Krakowa. Praca będzie polegać na prowadzeniu szkoleń w języku angielskim.

Nasze oczekiwania:

 • wyższe wykształcenie z zakresu bezpieczeństwa i higiena pracy,
 • znajomość zagadnień BHP i ppoż,
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

 • umowa o prace lub umowa cywilnoprawna,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • możliwość rozwoju zawodowego,
 • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres email biuro@arbiters.pl  w tytule wiadomości prosimy wpisać: szkolenia BHP. prosimy również o dołączenie do cv klauzuli:

„wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych, którego administratorem jest arbiter safety corporation z siedzibą w krakowie przy al. pokoju 78. dane osobowe są niezbędne dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (dz.u. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.). wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z arbiter safety corporation do celów rekrutacji. przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Z góry dziękujemy za zainteresowanie ofertą i jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Aktualności

Warto wiedzieć

 • Szkolenia BHP - co powinieneś wiedzieć jako właściciel firmy

  Troska o bezpieczeństwo i higienę pracy zatrudnianych osób to jeden z podstawowych obowiązków pracodawcy. Właśnie dlatego przepisy prawa pracy nakładają na właścicieli firm obowiązek organizowania szkoleń BHP dla pracowników.

 • Pierwsza pomoc przedlekarska

  Zgodnie z oficjalnymi danymi, udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej osobie z nagłym zatrzymaniem akcji serca do momentu przybycia ratowników medycznych sprawia, że szanse na przeżycie zwiększają się nawet o 75% w porównaniu do braku pomocy. Dlatego znajomość zasad pierwszej pomocy przedlekarskiej ma kolosalne znaczenie.

 • Jaki czujnik wybrać do domu/firmy

  Współczesna rzeczywistość obfituje w szeroką gamę udogodnień – samochody, gazowe ogrzewanie, elektryczne maszyny, urządzenia AGD. Doceniając ich zalety, należy również zwrócić uwagę na zagrożenia – większość sprzętów stanowi potencjalne źródło czadu, pożaru lub wycieku gazu. Jaki czujnik wybrać, aby zapewnić najlepszą ochronę w domu i w zakładzie pracy?

 • Podstawowe zasady ewakuacji z budynku zagrożonego pożarem.

  Kiedy w budynku wybucha pożar, trzeba działać szybko i zdecydowanie. W takiej sytuacji nietrudno o nerwowe zachowanie oraz wybuch paniki, które łatwo mogą doprowadzić do tragedii.

 • Gaśnica w biurze. Jaka, gdzie i dla kogo.

  Pożar to zjawisko, które wymaga szybkiej reakcji i sprawnego działania. Podstawowym narzędziem do walki z ogniem są gaśnice przeciwpożarowe. Właśnie dlatego przepisy prawa nakładają na właścicieli firm obowiązek wyposażenia zakładu pracy w odpowiednie środki gaśnicze.

Nasi klienci: