Ocena ryzyka zawodowego kierowcy

Proponowana przez nas ocena ryzyka zawodowego kierowcy służy temu, by w praktyczny i jasny sposób przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy osobom zatrudnionym. Szkolenia pozwalają na precyzyjne określenie warunków pracy oraz wynikających realnych zagrożeń. Możliwe jest również ustalenie skutków zajmowania określonego stanowiska oraz czynników mających wpływ na rozwój chorób związanych z prowadzeniem siedzącego trybu pracy.

Przygotowujemy komplet dokumentów, pozwoleń oraz kart charakterystyki zawierający informacje odwołujące się do zagrożeń wynikających z podejmowanej pracy. Podczas oceny ryzyka zawodowego sprawdzana jest również odpowiedzialność kierowcy oraz zdolność do wykonywania powierzonych czynności. Dzięki tym działaniom możliwe jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Aktualności

Warto wiedzieć

 • Szkolenia BHP - co powinieneś wiedzieć jako właściciel firmy

  Troska o bezpieczeństwo i higienę pracy zatrudnianych osób to jeden z podstawowych obowiązków pracodawcy. Właśnie dlatego przepisy prawa pracy nakładają na właścicieli firm obowiązek organizowania szkoleń BHP dla pracowników.

 • Pierwsza pomoc przedlekarska

  Zgodnie z oficjalnymi danymi, udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej osobie z nagłym zatrzymaniem akcji serca do momentu przybycia ratowników medycznych sprawia, że szanse na przeżycie zwiększają się nawet o 75% w porównaniu do braku pomocy. Dlatego znajomość zasad pierwszej pomocy przedlekarskiej ma kolosalne znaczenie.

 • Jaki czujnik wybrać do domu/firmy

  Współczesna rzeczywistość obfituje w szeroką gamę udogodnień – samochody, gazowe ogrzewanie, elektryczne maszyny, urządzenia AGD. Doceniając ich zalety, należy również zwrócić uwagę na zagrożenia – większość sprzętów stanowi potencjalne źródło czadu, pożaru lub wycieku gazu. Jaki czujnik wybrać, aby zapewnić najlepszą ochronę w domu i w zakładzie pracy?

 • Podstawowe zasady ewakuacji z budynku zagrożonego pożarem.

  Kiedy w budynku wybucha pożar, trzeba działać szybko i zdecydowanie. W takiej sytuacji nietrudno o nerwowe zachowanie oraz wybuch paniki, które łatwo mogą doprowadzić do tragedii.

 • Gaśnica w biurze. Jaka, gdzie i dla kogo.

  Pożar to zjawisko, które wymaga szybkiej reakcji i sprawnego działania. Podstawowym narzędziem do walki z ogniem są gaśnice przeciwpożarowe. Właśnie dlatego przepisy prawa nakładają na właścicieli firm obowiązek wyposażenia zakładu pracy w odpowiednie środki gaśnicze.

Nasi klienci: