Ocena ryzyka zawodowego sprzedawcy

Przed podjęciem pracy ważna jest precyzyjna ocena ryzyka zawodowego sprzedawcy. Osoby biorące udział w szkoleniach przygotowywane są do określania niebezpieczeństw wynikających z podjętej pracy. Dzięki temu możliwe jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. Przyszły pracownik powinien zdawać sobie sprawę z tego, jakie zagrożenia wiążą się z jego obowiązkami oraz w jaki sposób należy ich unikać. Tego typu analizy podyktowane są zasadami wynikającymi z Kodeksu Pracy.

W ramach naszej działalności zajmujemy się kompleksową analizą czynników mających wpływ na wykonywane obowiązki pracownicze. Każda osoba, która pragnie zatrudnić się jako sprzedawca, powinna zdawać sobie sprawę z oceny ryzyka zawodowego oraz mieć na uwadze niebezpieczeństwo, jakie grozi jemu oraz innym pracownikom podczas wykonywania powierzonych zadań.

Aktualności

Warto wiedzieć

 • Szkolenia BHP - co powinieneś wiedzieć jako właściciel firmy

  Troska o bezpieczeństwo i higienę pracy zatrudnianych osób to jeden z podstawowych obowiązków pracodawcy. Właśnie dlatego przepisy prawa pracy nakładają na właścicieli firm obowiązek organizowania szkoleń BHP dla pracowników.

 • Pierwsza pomoc przedlekarska

  Zgodnie z oficjalnymi danymi, udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej osobie z nagłym zatrzymaniem akcji serca do momentu przybycia ratowników medycznych sprawia, że szanse na przeżycie zwiększają się nawet o 75% w porównaniu do braku pomocy. Dlatego znajomość zasad pierwszej pomocy przedlekarskiej ma kolosalne znaczenie.

 • Jaki czujnik wybrać do domu/firmy

  Współczesna rzeczywistość obfituje w szeroką gamę udogodnień – samochody, gazowe ogrzewanie, elektryczne maszyny, urządzenia AGD. Doceniając ich zalety, należy również zwrócić uwagę na zagrożenia – większość sprzętów stanowi potencjalne źródło czadu, pożaru lub wycieku gazu. Jaki czujnik wybrać, aby zapewnić najlepszą ochronę w domu i w zakładzie pracy?

 • Podstawowe zasady ewakuacji z budynku zagrożonego pożarem.

  Kiedy w budynku wybucha pożar, trzeba działać szybko i zdecydowanie. W takiej sytuacji nietrudno o nerwowe zachowanie oraz wybuch paniki, które łatwo mogą doprowadzić do tragedii.

 • Gaśnica w biurze. Jaka, gdzie i dla kogo.

  Pożar to zjawisko, które wymaga szybkiej reakcji i sprawnego działania. Podstawowym narzędziem do walki z ogniem są gaśnice przeciwpożarowe. Właśnie dlatego przepisy prawa nakładają na właścicieli firm obowiązek wyposażenia zakładu pracy w odpowiednie środki gaśnicze.

Nasi klienci: