Szkolenia BHP dla pracodawców i pracowników

SZKOLENIE OGÓLNE BHP

WIEDZA PEŁNA KORZYŚCI

W ramach naszej kompleksowej oferty realizujemy ogólne szkolenia BHP, dostosowując się do realnych potrzeb, preferencji oraz profilu biznesowego naszych Klientów, dlatego:

 • organizujemy kursy w siedzibie naszej firmy
 • dojeżdżamy pod wskazany adres na terenie całej Polski
 • oferujemy kursy w formie otwartej w konkretnym terminie
 • na życzenie organizujemy dedykowane kursy wewnętrzne, przejmując obowiązki związane z organizacją sali szkoleniowej oraz cateringiem.

 

DYNAMICZNA FORMA KURSÓW

Gwarantujemy najwyższy poziom zajęć prowadzonych przez rzetelnych i doświadczonych szkoleniowców, dynamiczny charakter prezentacji wszystkich zagadnień oraz dobrą atmosferę w trakcie szkolenia.

Po jego zakończeniu przekazujemy Uczestnikom certyfikaty ukończenia kursu, które są miarodajnym dokumentem dla wszystkich jednostek kontrolnych.

Oto szczegóły:

 

SZKOLENIA WSTĘPNE BHP

Zgodnie z aktualnymi przepisami pracodawca ma obowiązek zapoznania nowo zatrudnionego pracownika z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. W tym celu należy przeprowadzić szkolenie wstępne BHP w oparciu o wytyczne z rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. (Dz.U.04.180.1860 z późn. zm.).

 

Właśnie dlatego nasze szkolenie wstępne BHP dzieli się na:

 • instruktaż ogólny, podczas którego zapoznajemy pracowników z głównymi zasadami Kodeksu Pracy, przekazujemy kompleksową wiedzę w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz najważniejszych reguł BHP.
 • instruktaż stanowiskowy, który obejmuje zasady BHP oraz metody ochrony zdrowia dot. osób wykonujących konkretny zawód i zadania pracownicze. W myśl przepisów kurs stanowiskowy powinien być organizowany także po zmianie warunków na miejscu pracy, a także zmianie stanowiska przez pracownika.
 • część poświęconą odzieży roboczej oraz ochronie przeciwpożarowej.

 

SZKOLENIA OKRESOWE BHP

Szkolenia okresowe BHP, które polegają na utrwaleniu i aktualizacji zasad związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

JAK CZĘSTO NALEŻY PRZEPROWADZAĆ SZKOLENIE OKRESOE BHP?

Zgodnie z przepisami kurs okresowy powinien być organizowany co najmniej raz na trzy lata, a w przypadku stanowisk, gdzie prace są szczególnie niebezpieczne, co roku.

DLA KOGO ORGANIZUJEMY SZKOLENIA WSTĘPNE I OKRESOWE BHP?

Oferujemy, m.in.:

 • szkolenie okresowe dla osób kierujących pracownikami
 • szkolenie okresowe dla pracodawców
 • szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno-biurowych
 • szkolenia okresowe dla pracowników sektora budowlanego oraz
 • szkolenia okresowe dla pracowników inżynieryjno-technicznych

 

INDYWIDUALNY PROFIL SZKOLEŃ BHP

Szczegółowy program Szkolenia opracujemy, dopasowując go do profilu biznesowego Twojej firmy oraz uwzględniając dodatkowo wiedzę w zakresie prawa pracy, środków ochrony indywidualnej oraz zagrożeń i wypadków.

 

Skontaktuj się z nami już teraz

 
- przygotowujemy dla Twojej firmy optymalny program szkolenia

 

ZAPRASZAMY

Aktualności

Warto wiedzieć

 • Szkolenia BHP - co powinieneś wiedzieć jako właściciel firmy

  Troska o bezpieczeństwo i higienę pracy zatrudnianych osób to jeden z podstawowych obowiązków pracodawcy. Właśnie dlatego przepisy prawa pracy nakładają na właścicieli firm obowiązek organizowania szkoleń BHP dla pracowników.

 • Pierwsza pomoc przedlekarska

  Zgodnie z oficjalnymi danymi, udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej osobie z nagłym zatrzymaniem akcji serca do momentu przybycia ratowników medycznych sprawia, że szanse na przeżycie zwiększają się nawet o 75% w porównaniu do braku pomocy. Dlatego znajomość zasad pierwszej pomocy przedlekarskiej ma kolosalne znaczenie.

 • Jaki czujnik wybrać do domu/firmy

  Współczesna rzeczywistość obfituje w szeroką gamę udogodnień – samochody, gazowe ogrzewanie, elektryczne maszyny, urządzenia AGD. Doceniając ich zalety, należy również zwrócić uwagę na zagrożenia – większość sprzętów stanowi potencjalne źródło czadu, pożaru lub wycieku gazu. Jaki czujnik wybrać, aby zapewnić najlepszą ochronę w domu i w zakładzie pracy?

 • Podstawowe zasady ewakuacji z budynku zagrożonego pożarem.

  Kiedy w budynku wybucha pożar, trzeba działać szybko i zdecydowanie. W takiej sytuacji nietrudno o nerwowe zachowanie oraz wybuch paniki, które łatwo mogą doprowadzić do tragedii.

 • Gaśnica w biurze. Jaka, gdzie i dla kogo.

  Pożar to zjawisko, które wymaga szybkiej reakcji i sprawnego działania. Podstawowym narzędziem do walki z ogniem są gaśnice przeciwpożarowe. Właśnie dlatego przepisy prawa nakładają na właścicieli firm obowiązek wyposażenia zakładu pracy w odpowiednie środki gaśnicze.

Nasi klienci: